Podolski kryen vizitat mjekësore tek Gallatasaray. Firma orët në vijim

0
SHPËRNDAJE

imageTurqi/ Marrëveshja e përfolur prej ditësh, tani po shkon drejt përfundimit. Gjigandi turk Gallatasaray është vetëm një hap larg transferimit të sulmuesi gjerman, Lukas Podolski. Në fakt çdo gjë është kryer, dhe gjermani ndodhet në Turqi për të zhvilluar vizitat mjekësore. Këtë gjë e ka bërë publike vetë klubi turk në profilet zyrtare të tij në rrjetet sociale. Pasi të përfundojë vizitat mjekësore në “Turk Telecom Arena”, Podolski do të hedhë edhe firmën mbi kontratë pasditen e së shtunës për të bërë zyrtar transferimin e tij në Turqi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.