Pogba nënshkruan kontratë faraonike

0
SHPËRNDAJE

Pogba1Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, ka nënshkruar kontratë të vlefshme 40 milionë euro me Adidasin për 10 vitet e ardhshme.
Mesfushori francez do të përfitojë nga 4 milionë euro në vit.

Pjesë e Adidasit janë edhe futbollistët e tjerë të njohur si: Leo Messi, Angel Di María, Toni Kroos, Mesut Özil, Marcelo, James Rodríguez, Luis Suárez, Karim Benzema dhe Zlatan Ibrahimovic.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.