“Poker” për Shën Valentin, PSG “dhuratë” Barcelonës

0
SHPËRNDAJE

PSG është treguar e pamëshirshme ndaj Barcelonës duke fituar 4-0. Një rezultat që askush se kishte menduar më parë, por që është realitet. Duket se tashmë francezët kanë hedhur një hap të sigurtë drejtë cerekfinales. Daksler dhe Kavani, por edhe dopieta e Di Marias, i dhanë fitoren bindese ekipit nga Parisi.

Në sfidën tjetër Benfika fitoj minimalisht 1-0 përballë Borusias së Dortmundit. Abumejang ka humbur një 11-metërsh.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.