Polizoi Arbri drejt Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Pas largimit nga Flamurtari pasi fitoi gjyqin në DZHK dhe doli lojtar i lirë, tashmë Polizoi Arbri duket se ka zgjedhur edhe ekipin e ri ku do të vazhdojë karrierën. Sipas Sport Ekspres mbrojtësi beratas është pranë kalimit tek Vllaznia e cila tashmë duket se ka ende nevojë për përforcime në skuadër. Mbrojtësi Arbri do të ishte një afrim i goditur nga ekipi shkodran, që ende nuk e ka grupin e lojtarëve të plotësuar dhe është ende në kërkim të lojtarëve. Palët ende nuk janë takuar mes tyre, por kjo gjë duket se pritet të ndodhë mjaft shpejt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.