Polizoi Arbri firmos me Kukësin?

0
SHPËRNDAJE

 

Arbri në duel me Krasniqin
Arbri në duel me Krasniqin

Sot në ambjentet e skuadrës së Kukësit është parë ish-mbrojtësi i Flamurtarit dhe Vllaznisë, beratasi Polizoi Arbri. Lojtari duket se ka firmosur një kontrat me kuksianët. Pritet në vazhdim të mësohet zyrtarisht arsyeja e tij në klubin kuksian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.