Popkhadze bëhet “lab”

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Flamurtari nuk di të ndalet në këtë merkato. Pasi firmosi me mesfushorin Greca pak orë më parë, tani ka ardhur edhe një tjetër zyrtarizim. Lojtari më i ri që i bashkohet vlonjatëve është mbrojtësi Giorgi Popkhadze, i cili tashmë ka hedhur firmën mbi kontratë tek kuqezinjtë. Popkhadze mbërriti ditën e premte në Vlorë, dhe duket se ka marrë miratimin e menjëhershëm të trajnerit Levi, që e ka dashur në ekip lojtarin, teksa para pak çastesh ai ka firmosur kontratën me Flamurtarin. Me afrim e mbrojtësit gjeorgjian, klubi vlonjat duket se mbyll njëher e mirë çështjen e mbrojtjes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.