Portieri Haxho pranë Renovës

0
SHPËRNDAJE

11048659_813673925335218_3225395224777593831_o
E. Haxho te Butrinti

Portieri 27 vjecar, Eglant Haxho, është duke zhvilluar një provë te ekipi shqiptar që garon në ligën e parë në Maqedoni, Renova.

Kështu raportoi Lajmpress teksa flitet se portieri me përvojë të madhe në kampionatin shqiptar do të vleresohet nga trajneri Qatip Osmani ndërkohë që ky ekip ka konfirmuar tashmë dy përforcime nga Vëllazërimi i Kërcovës.

Ata janë Valon Zeqiri dhe Adil Murtai. Fieraku Haxho ka mbrojtur portën e Apolonisë, Kamzës, Tomorit, Bylisit, Kukësit, Butrintit dhe së fundmi Tërbunit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.