Porto zyrtarizon Imbula, fiton garën me Interin

0
SHPËRNDAJE

 

 

CI0i8XgUcAAdcK8Telenovela  Imbula është mbyllur. Siç ishte bërë e ditur pak ditë më parë, lojtari ka dribluar Interin dhe ka firmosur për Porton. Zyrtarisht bardheblutë portugez kanë bërë të ditur se lojtari ka firmosur dhe nuk ka më dyshime rreth të ardhmes së tij.

Trajneri i Portos, Lopetegui ka një rol të rëndësishëm në këtë transfert, pasi ka qenë pikërisht ai që ka bindur lojtarin në fjalë për të lënë Interin dhe firmosur me Porton. Tashmë trajneri Mançini do të shikoj një tjetër alternative për skuadrën e tij për të zëvëndësuar dëshirën Imbula.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.