Porto zyrtarizon Osvaldon

0
SHPËRNDAJE

imagePorto më në fund ka zyrtarizuar edhe afrimin e sulmuesi Pablo Osvaldo. Prej kohësh ishte arritur akordi mes palëve, por vetëm ditët e sotme ka ardhur edhe prezantimi i lojtarit. Ish sulmuesi i Romës, Interit dhe Juventus do të mbajë fanellën me numrin 10, ku cilësohet si njeriu që do të zëvëndësojë të larguarin Jackson Martinez.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.