Portugalia e frikshme nga goditjet standarte (video)

0
SHPËRNDAJE

article-2165663-13D29E72000005DC-791_634x436

Cristiano Ronaldo, Luis Nani dhe Ricardo Quearesma tregojnë potencialin e tyre me anë të goditjeve standarte në këtë video. Padyshim nuk është asgjë e re ku kualiteti dhe karakteristikat e lojtarëve në fjalë nuk janë të panjohura. Futbollistët tanë duhet të jenë tepër të kujdesshëm të mos shkaktojnë faulle në hyrje pran zonës së rreptësisë. Shpresojmë që kësaj here “yjet” portugezë të mos shfaqen në lojë ashtu sic shfaqet të frikshëm në këtë video. Goditjet e tyre janë të një kalibri të lartë, por që padyshim edhe Etrit Berisha, e ka vëzhguar me kujdes nga “sytë e tigrit” këtë video.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.