Portugalia shpall listën e të grumbulluarve kundër Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Portugalisë, Andre Santos ka bërë zyrtare listën e futbollistëve që do të jenë të gatshëm për ndeshjet kundër Francës dhe Shqipërisë.
Portierë: Anthony Lopes (Lyon), Beto (Sevilla), Rui Patrício (Sporting)
Mbrojtës: Bruno Alves (Fenerbahçe), Cédric Soares, José Fonte (Southampton), Eliseu (Benfica), Pepe (Real Madrid), Raphael Guerreiro (Lorient), Ricardo Carvalho (Mónaco), Vieirinha (Wolfsburg)
Mesfushorë: Adrien Silva, João Mário (Sporting), André André, Danilo Pereira (FC Porto), Bernardo Silva, João Moutinho (Mónaco), Miguel Veloso (Dínamo Kiev)
Sulmues: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Danny (Zenit), Éder (Swansea), Nani (Fenerbahçe), Ricardo Quaresma (Besiktas), Varela (FC Porto)

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.