Portugalia stërvitet në “Qemal Stafa”, e gjithë vëmëndja tek Ronaldo (Foto)

0
SHPËRNDAJE

image
Foto: F.Hazizllari

Portugalia/ Kombëtarja e Portugalisë është duke zhvilluar në këto momente seancën e parë dhe të fundit stërvitore në tokën Shqiptare përpara takimit me Kombëtaren tonë kuqezi. Të besuarit e trajnerit Santos po stërviten në “Qemal Stafa” dhe ditën e nesërme do të udhëtojnë drejt Elbasanit. Natyrisht e gjithë vëmëndja e mediave dhe tifozëbe është përqendruar tek ylli i portugezëve, Cristiano Ronaldo. Ai është pika më e fortë e kundërshtarëve të Shqipërisë, por nesër pritet të jetë nën markimin e rreptë të mbrojtjes kuqezi. image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.