Prag Laci/ Cani tremb trajnerin, mbërrin Sulejmani e Alves

0
SHPËRNDAJE

Partizani po zhvillon në Kamez pregatitjet për ndeshjen e parë të kampionatit , ndaj Lacit.

Sfida ndaj Kurbinasve gjenë me probleme Partizanin , pasi sulmuesi Edgar Cani ka shfaqur sërishtë probleme në gju , dhe do të vezhgohet me kujdes në ditet e mbetura pastaj do të meret vendimi për të luajtur .

Ditën e djeshme me të kuqt janë bashkuar dy goditje e fundit në merkato , Sulejmani e Alves që të dy mesfushoret pritet të prezantohen në orët në vazhdim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.