Prapaskena, Klopp refuzoi stolin e një Kombëtareje

0
SHPËRNDAJE

imageTeksa po përflitet gjithmonë e më shumë që Jurgen Klopp të marrë drejtimin e skuadrës së Liverpool, tashmë ka dalë edhe një prapaskenë. Federata Meksikane e Futbollit ka pohuar se në verë i ka ofruat teknikut të njohur gjerman pankinën e Kombëtares së Meksikës, por refuzimi nga ana e Klopp ka qënë i menjëhershëm me motivacionin se ai është në kulmin e karrierës dhe mund të drejtojë një klub të madh ne Europë. Tashmë teksa kjo gjë ka marrë fund, Jurgen Klopp është gjithmonë e më pranë pankinës së Liverpool, pasi siç duket Brendan Rodgers është prane shkarkimit nga stoli i kuq.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.