Prapaskena, Kukësi tentoi trajnerin e kësaj skuadre

0
SHPËRNDAJE

 

magani-idrizi-dervishi-dh-fazliuSkuadra e Kukësit tashmë e ka zgjedhur trajnerin e saj dhe ai është Ernest Gjoka. Por Minuta90.com zbulon se ashtu si një vit më parë, edhe kësaj rradhe Kukësi ka tentuar trajnerin Gugash Magani. Historia ngjasonte me atë të sezonit të shkuar teksa Magani kishte firmosur tek Teuta, presidenca kuksiane e ka tentuar ta ulte në stolin e saj, por pa mundur për shkak të kontratës askohe me durrsakët. Tashm kontrata me vlonjatët e pengon ekipin verilindorë të ulë Maganin në stolin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.