Premier Liga nuk njeh pushime, ja “BEST 11” për javën e 18-të

0
SHPËRNDAJE

Kur bëhet fjalë për Premier Leaguen nuk ka pushim as në ditë festash. Është agjencia e lajmeve “Goal.com” e cila ka publikuar formacionin më të mirë të javës së 18-të në Premier Leaguen angleze.

Pa dyshim ky formacion dominohet nga lojtarët e Manchester Unitedit dhe Arsenalit, të cilët përfaqësohen me nga tre lojtarë.

Gjithashtu pjesë e kësaj 11-she titullare është edhe mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka i cili mori një fitore minimale ndaj West Bromwich.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.