Premio e “majme” për Teutën

0
SHPËRNDAJE

Presidenti i Teutes Edmond Hasanbelliu dhe ai i Skenderbeut Agim Zeqo, gjate ndeshjes se futbollit, Teuta-Skenderbeu i Korces, 0-0, e vlefshme per Kampionatin Kombetar, e luajtur ne stadiumin Niko Dovana, ne Durres.
Presidenti i Teutes Edmond Hasanbelliu dhe ai i Skenderbeut Agim Zeqo, gjate ndeshjes se futbollit, Teuta-Skenderbeu i Korces, 0-0, e vlefshme per Kampionatin Kombetar, e luajtur ne stadiumin Niko Dovana, ne Durres.

Teuta luan sonte me Kairat Almatin, kundërshtar mjaft i fortë ndaj të cilit durrsakët duhet të djersijnë shumë për t’u kualifikuar.

Gjithsesi ata besojnë, dhe për t’i motivuar edhe më tepër, ka menduar presidenti Hasanbelliu që ka vënë një premio të “majme” për lojtarët e tij në rast kualifikimit.

20 mijë euro është premioja fillestare, por mund të bëhet edhe 50 mijë euro, të paktën sipas asaj që presidenti i Teutës ka shprehur në një prononcim për “Panorama Sport”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.