Presidenti arab i pranishëm në “Elbasan Arena”

0
SHPËRNDAJE

Fahad Al Midlij (m) dhe menaxheri Ilir Halili (d)
Fahad Al Midlij (m) dhe menaxheri Ilir Halili (d)
Një mik special ndodhet sot në “Elbasan Arena”. Bëhet fjal për presidentin arab Fahad Al Midlij. Për të gjithë ata që se njohin, bëhet fjalë për predentin e Alfa Isaly. Skuadër ku janë aktivizuar lojtarë shqiptarë si Migen Memelli, Gilman Lika, por edhe njohje të kampionatit tonë si Papa Diop dhe Pero Pejić, por edhe ish-trajneri kroat i Dinamos, Zlatko Dalić. I shoqëruar nga menaxheri i njohur shqiptar në zonat arabe, Ilir Halili, presidenti arab ka ndjekur nga afër ndeshjen Skënderbeu – Milsami.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.