Presidenti do të mbështesë nga afër Kombëtaren

0
SHPËRNDAJE

13320934_1099201496805497_1769588910724359308_o
De Biasi dhe Duka

Sot në ora 17:30 me orën tonë do të luhet në Austri miqësorja Shqipëri-Katar, në vazhdën e përgatitjeve për Kampionatin Europian 2016 me të cilin na ndajnë vetëm pak ditë. E për të dëshmuar seriozitetin me të cilën po merret kjo miqësore por edhe për tu qëndruar afër ne formë mbështetje ka menduar presidenti Armand Duka që i është bashkuar ekipit e do të ndjekë zhvillimet e Kombëtares nga afër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.