Presidenti viziton bardheblutë në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

Presidenti Halili dhe trajneri Daja
Presidenti Halili dhe trajneri Daja

Tirana vazhdon përgatitjet serioze për ndeshjen e rëndësisshme ndaj Skënderbeut. Për të konfirmuar rëndësin e saj ka qenë vetë Qpresidenti Refik Halili, që ka mbërritur në seancën stërvitore ku së bashku me drejtorin Devi Muka, ka zhvilluar një mbledhje me ekipin.

13015263_1693729750883140_5609074479387646379_nSipas informacioneve të klubit në facebook Halili i ka kërkuar skuadrës përqendrim maksimal në fillim për ndeshjen ndaj Skënderbeut, e më pas për vazhdimësin në kampionat deri në fundin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.