Presidentja e Marseille nxjerr ekipin në shitje

0
SHPËRNDAJE

imageLigue 1/ Pas situatës së keqe të krijuar tek skuadra e Marseille, duket se presidentja e saj ka marrë një vendim drastik. Miliarderi, Margarita Louis Dreyfus ka bërë publike vendimin për të nxjerrë në shitje ekipin e tij: “Nuk më intereson aspak çmimi dhe nuk është shqetësimi im më i madh. Unë kërkoj garanci nga aksioneri i ardhshëm që mund të vijë në ekip. Dua që ai person që do të marrë përsipër ekipin e Marseille të garantojë se ky ekip do të ngrihet edhe njëherë të fitojë në nivelet më të larta”, ka qenë deklarata e presidentes aktuale të skuadrës franceze.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.