Prezantohet “demi” Volas

0
SHPËRNDAJE

volas demiDalibor Volas ka mbërritur në Tiranë dhe është prezantuar si lojtari  më i ri i Partizanit.

Ai do të vihet që sot nën urdhrat e trajnerin Sormani që do të vëzhgojë formën e tij për të vendosur a do të mund të ndihmojë ky lojtar në ndeshjen me Ferencvaroshin ditën e mërkurë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.