Prezantohet Duro, Mezani shembull për të gjithë!

0
SHPËRNDAJE

Trajneri Shpëtim Duro, tashmë do të jetë pjesë zyrtare e Flamurtarit. Gjatë një conference për shtyp admisnitratori Sinan Idrizi, prezantoj trajnerin e ri. Premtimet janë për të mbijetuar. Një objektiv i dyshimtë duke parë financat dhe lojtarët që ka në dispozicion Flamurtari. Ndërkohë që shembull ka dhënë ish-trajneri Gentjan Mezani, i cili për habinë e të gjithëve ishte prezent në konferencën për shtyp.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.