Prezantohet goditja e Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

bushic prezantohetTomislav Bushiç, sulmuesi kroat, tashmë është prezantuar si lojtar I Flamurtarit.

Kroati ka mbërritur në Vlorë prej pak ditësh, ndërkohë që më parë ishte gjetur akordi dhe firmosur kontrata, ashtu siç edhe ka raportuar minuta90.com.

Sot është bërë edhe prezantimi i sulmuesit, i cili do të jetë nën urdhrat e Maganit për sezonin 2016-2017.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.