Prezantohet Milani, Mihajloviç hidhet me tifozët “Kush s’kërcen është zikaltër” (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

milanNë “Casa Milan”, sot ka qenë një ditë e veçantë pasi është prezantuar zyrtarisht skuadra kuqezi e sezonit 2015-2016. E në entuziazëm e sipër, kur tifozët kanë intonuar korrin e famshëm “Kush s’kërcen është zikaltër”, është parë të kërcejë edhe tekniku Mihajloviç, i cili në fakt ka luajtur dhe ka qenë zv.trajner i Interit.

mil2Kështu, përveçse ka lëshuar mesazhin e qartë se tani është milanist me të gjitha efektet, Miha edhe ka deklaruar: “Eshtë pak e vështirë në këtë periudhë sepse ka vite që Milani nuk bën Milanin. Por kam besim se do ta tregojmë veten në derbi”.

Ndërkohë që duke u kthyer te tifozët, gjatë prezantimit të skuadrës është vërejtur edhe një banderolë, ku shkruhej: “Goditja më e mirë e merkatos, dorëheqja e administrorit të deleguar”.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.