Prishtina bën “bis”, rikthen dy superlojtarë

0
SHPËRNDAJE

Kosovë / Qarkullonte në ajër si lajm prej ditësh, por tashmë është zyrtare, pasi Mentor Mazrekaj dhe Labinot Ibrahimi do të jenë pjesë e Prishtinës.

Në kryeqytetin e Kosovës pati një revoltë, pasi u larguan tetë lojtarë ditën e sotme, por tanimë tifozët mund të gëzohen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.