Pritej, Lukic bashkohet me Flamurtarin

0
SHPËRNDAJE

 

Minuta90.com lajmëroj ekskluzivisht afrimin e mbrojtësit serb Slavko Lukic në rradhët e Flamurtarit. Nuk zgjati shumë dhe lojtari në fjalë u prezantuar nga klubit vlonjat në facebook.lukic ne stervitje

Magani i beson lojtarit të tij dhe pritet që ai të pozicionohet në qendër të mbrojtjes, repart ku skuadra ka nevojë./Minuta90.com

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.