Probleme për Dani Alves

0
SHPËRNDAJE

120532477-8a4b827d-a21a-421b-84fc-4f2a77c2ddc4
Dani Alves

Juventini më i ri, i sapoardhuri nga Barcelona, Dani Alves, akuzohet për evazion fiskal pasi i detyrohet shtetit spanjoll 1,3 milion euro. Kjo është akuza e ardhur drejtpërsëdrejti nga Agjensia e Taksava të Shtetit spanjoll që bashkë me Alves ka publikuar një list debitorësh në të cilën bëjnë pjesë edhe Gabi Milito (vëllai i Diego Militos) si dhe  ish-presidenti i Real Madrid, Lorenzo Sanz.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.