Probleme të reja për Avdijajn

0
SHPËRNDAJE

donis-avdijaj-giornale-incidente-658x370Donis Avdijaj mund t’ja ketë mbyllur rrugët vetes në Kombëtaren e De Biasit me veprimet e papërgjegjshme jashtë fushës së blertë pasi përsëri ka rrezikuar jetën e një njeriu pasi nuk ju bind semaforit të kuq si dhe ka dëmtuar makinën e dikujt dhe nuk e ka raportuar incidentin.

Kujtojmë që edhe në të kaluarën, talenti i Schalke 04 ka shfaqur karakter të papjekur, sidomos kur ka qenë pas timonit të makinës. Tashmë përvec dënimit nga klubi, pritet se cfarë dënimi do të marrë djaloshi shqiptar nga drejtësia gjermane.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.