Probleme të reja te Partizani

0
SHPËRNDAJE

Partizani - Teuta 0-1
Partizani – Teuta 0-1

Sikur të mos mjaftonte eliminimi në Kupë dhe gjobat që pasuan, Partizani do të ketë edhe mungesën e disa lojtarëve të rëndësishëm ndaj Vllaznisë, në një ndeshje ku fitorja është një domosdoshmëri për të kuqtë. Panorama Sport bën të ditur se do të mungojnë Arbnor Fejzullahi e Mentor Mazrekaj por rrezikon edhe Torassa, të gjithë si pasojë dëmtimesh.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.