Probleme tek Vllaznia, portieri Dragojevic përfundon në spital

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Portieri i Vllaznisë Dragojević është shtruar në spital ditën e sotme, për shkak se gjëndja e tij shëndetsore nuk ka qënë e mirë. Lojtari dyshohet se është helmuar nga ushqimi, dhe gjatë të gjithë natës së mbrëmshme ka patue shqetësime teksa ka qenë me të vjella dhe gjëndja e tij ka qënë shqetësuese. Menjëherë pas kësaj gjëje, lojtari është shtruar në spitalin e shkodrës teksa ka marrë edhe mjekimet e nevojshme. Portieri malazez pritet të mos jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme që Vllaznia do të luajë në Vlorë kundër Flamurtarit.

Faksimile e lajmit
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.