Provë bindëse e Besëlidhjes në miqësore

0
SHPËRNDAJE

Ekipi lezhjan i Besëlidhjes ka bindur me lojë dhe rezultat duke fituar 4-1 ndaj Adës së Velipojës në miqësoren e së shtunës të zhvilluar në qytetin e Lezhës. Golat për ekipin vendas u shënuan nga Filip Djordjeviç që shënoi një dygolësh, dhe Dibra e Turkaj nga një secili. Ekipi lezhjan sapo përfundoi fazen përgaditore të cilën e zhvilloi në Razëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.