PSG fiton edhe Kupën, Ibra lamtumirë me dopietë

0
SHPËRNDAJE

imageParis Saint Germain i ka bërë mbylljen më të bukur të mundshme sezonit, por gjithashtu duke i dhuruar edhe një lamtumirë fantastike Zlatan Ibrahimovic. Kampionët e Francës fituan edhe trofeune Kupës teksa mposhtë në finale Marseille me rezultatin 2-4 në një ndeshje të dominuar totalisht prej tyre. Golat e Cavani, Matuidi dhe një dopietë e Zlatan Ibrahimovic bënë të pavlefshëm golat e Thauvn dhe Batshuyai në këtë përballje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.