PSG mësim të mirë galaktikëve (video)

0
SHPËRNDAJE

Paris Saint-Germain ka triumfuar 3-1 ndaj Real Madrid me të gjithë golat që u shënuan në pjesën e parë të takimit. Francezët shkuan deri në 3-0 me gola të Ikone dhe dygolësh të Meunier ndërsa Marcelo shkurtoi diferencën me Marcelo nga pika e bardhë.

Në pjesën e dytë Real bëri plot 11 zëvendësime, pra të gjithë skuadrën ndërsa shumë eksperimente u bënë edhe në krahun tjetër nga trajneri i ri, Emery. Nuk luajtën Ramos e Benzema ndërsa C. Ronaldo vazhdon pushimet pas dëmtimit të pesur në Europian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.