PSG mund Fiorentinën, Ibra kthehet me gol, fiton edhe Man Utd. (video)

0
SHPËRNDAJE

Paris Saint-Germain ka fituar bindshëm 4-2 takimin e vlefshëm për turneun miqësor amerikan të “Champions Cup” ku kanë spikatur golat e Zlatan Ibrahimovic, Matuidi, dhe dygolëshi i Jean-Kevin Augustin ndërsa për italianet ka shënuar një eurogol Joaquin dhe në fund ka shkurtuar diferencën Rossi me 11-metërsh.

Po në këtë turne ka shënuar fitore 3-1 ndaj amerikanëve të San Jose edhe Manchester United me golat e Juan Mata, Depay dhe Pereira ndërsa në krahun tjetër ka shenuar Alashe.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.