PSG, mungon vetëm zyrtarizimi për mbrojtësin e Monacos

0
SHPËRNDAJE

kurzawaMenjëherë pas zyrtarizimit të Fabio Coentraos te Monaco, klubi i Principatës i ka dhënë ok-in tratativës për kalimin e mbrojtësit të majtë Kurzawa te rivalët e PSG. Në lidhje me afrimin e tij u shpreh dhe tekniku Blanc: “Është një i ri interesant me potencial të madh për të ardhmen. Ishte e vështirë të negocioje me Monacon pasi ata janë një nga rivalët për titullin kampion”- përfundoi trajneri i parizienëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.