PSG oferta për dyshen e Chelsea

0
SHPËRNDAJE

  • PSG tundon dy nga yjet e Chelsea.

chelsea

Les Parisiens kanë shpresë se mund të bindin Eden Hazard dhe Thibaut Courtois që të bien në ujdi me kryeqytetin francez duke u ofruar atyre Champions League.

2835302_heroa

Paris Saint-Germain janë të vendosur për të bërë oferta tunduese për dy prej yjeve të Chelsea që I kanë rrëzuar ata nga Liga e Kampionëve, sipas Sunday Express.

Blutë tashmë kanë shume pak mundësi për t’u kualifikuar për sezonin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve për shkak të formës së tyre të dobët në ligë, dhe Laurent Blanc duket se po përfiton duke dashur kalimin e Eden Hazard.

2464742

Liderët e Ligue 1 kanë shprese për të mposhtur Real Madrid në konkurimin për nënshkrimin me anësorin e Belgjikës, ndërsa ata tani duan të bëjnë të tyrin dhe Thibaut Courtois.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.