PSG shumë pranë Di Marias

0
SHPËRNDAJE

image
Ligue 1/ Angel di Maria duket se është më pranë se kurrë PSG. Sipas “The Sun”, firma pritet të vijë shumë shpejt. Orët në vijim pritet të jenë vendimtare për fatin e argjentinasit. Francezët pritet të paguajnë rreth 70 mln euro për lojtarin, që e kanë dëshiruar prej kohësh. Tashmë duket se ka ardhur momenti që ai të vishet me fanellën e Parisit, dhe të vihet nën urdhërat e trajnerit Blanc.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.