Publikohetë lista e shpresave u17

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja shqiptare e futbollit, mosha U17 e drejtuar nga trajneri Dzemal Mustedanagic do të zhvillojë një turne miqesor ne Kazakistan, i cili do të fillojë programin e ndeshjeve në datën 4 shtator dhe do të shpallë fituesin dhe renditjen përfundimtare në 8 shtator. Trajneri i përfaqësueses kuqezi ka grumbulluar 23 futbollistë, të cilët do të jenë në vëzhgimin e tij.

Grupi A

Kazakistan, Turkmenistan, Shqipëria dhe Gjeorgjia

Grupi B

Kirgistani, Taxhikistani, Rusia dhe Uzbekistani

Ndeshjetë qe do të zhvillojë Shqipëria në këtë turne:

4 shtator ora 14:00 Shqipëri-Gjeorgji

5 shtator ora 17:30 Kazakistan-Shqipëri

7 shtator ora 14:00 Turkmenistan-Shqipëri

8 shtator play-off dhe finalja

S'KA KOMENTE

Comments are closed.