Qarri flet pas ngjarjes/Nuk kam konflikte me asnje

0
SHPËRNDAJE

Presidenti i Kamzes Naim Qarri ka folur per “News24” pas shperthimitë te makines pak momente ma pare ne Kamzes .

Qarri:Isha në lokal kur dëgjova shpërthimin, dola nga lokali dhe pashë makinën time. Mendova se ishte shkëndije elektrike. Makina kishte mbi 5 orë e parkuar. Nuk kam konflikte me askënd. Nuk kam as borxhe dhe s’i frikësohem askujt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.