Qazim Laçi drejt Ligue 1?

0
SHPËRNDAJE

laci
Qazim Laci

Mediat greke kane permendur keto dite per nje interesim serioz nga ana e klubit francez Monaco per mesfushorin Qazim Laci qe eshte pjese e Olympiakos ne Greqi. Ndonese nuk ka luajtur ende ne kampionat me ekipin e pare, Laci eshte aktivizuar ne Kupe dhe sidomos me U20 rregullisht si ne kampionat ashtu edhe ne Ligen e Kampioneve per te rinj duke shkelqyer me paraqitjet e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.