Qendërmbrojtësi i Prishtinës në Superligën e Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

As te Tirana e as te Partizani. Një nga lojtarët më të spikatur të kampionatit të Kosovës, qendërmbrojtësi Ahmet Haliti firmosi për Bylis të Ballshit pasi u bind nga oferta dhe nga serioziteti i klubit që këtë vit meritoi ngjitjen për në elitën e futbollit shqiptar. Vitin e kaluar Haliti ka qënë ndër më të dalluarit në Kosovë. Gjithashtu Bylis bën të ditur se po punon për afrimin e disa lojtarëve të tjerë cilësorë pasi dëshiron të qëndrojë gjatë në kategorinë Superiore.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.