Quaresma e Ronaldo tallen: Doni të vini në Shqipëri? (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

quaNë “web” qarkullon një video që Ricardo Quaresma ka postuar dhe që e ka filmuar me telefon, gjatë kohës së udhëtimit për në Shqipëri, teksa gjendej bashkë me Ronaldon në kabinën e pilotit. Përveçse tregon se ku gjendet, me cilin është i shoqëruar dhe ku po shkojnë, në fund të videos si Ronaldo, edhe Quaresma qeshin duke thënë: “Po shkojmë në Shqipëri, doni të vini?”. Një filmim, ku duket sikur tallen me vendin ku po vijnë.

Klikoni per te shikuar videon:

VIDEO

S'KA KOMENTE

Comments are closed.