Quaresma: Shqipëria e fortë, por fitorja është e jona

0
SHPËRNDAJE

Portugalia/ Nderkohë që optimist u shpreh edhe mesfushori Ricardo Quaresma, i cili ishte përkrah teknikut luzitan duke zëvëndësuar kapitenin Ronaldo! Quaresma ka vlerësuar Kombëtaren kuqezi, edhe pse u shpreh optimist për këtë përballje:

Santos dhe Quarezma përpara mediave
Santos dhe Quarezma përpara mediave
“Ne do të futemi në fushë me synimin e vetëm, fitoren. Ne nuk mund të pranojmë rezultat tjetër, edhe pse perballë do të kemi një kundërshtar tepër të fortë. Shqipëria ka bërë progres dhe këtë gjë na e tregoi në ndeshjen e parë. Vlerësim dhe përqëndrim maksimal për këtë kundërshtar.”-ishin fjalët e Ricardo Quaresma.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.