Racic e Kuqi firmosin me Kamzen

0
SHPËRNDAJE

Kamza nuk ndalet në merkato teksa ditën e djeshme ka firmosur me Stevan Racic e Taulant Kuqi.

Racic eshte një emër i njohur perfutbollin Shqiptarë pasi më parë ka luajtur per 2 sezone me Partizanin , firma me Kamzen është një rikthim në Shqiperi per “bomberin” Serb.

I kerkuar prej kohesh nga Kamza më në fund Taulant Kuqi arrin akordin me “Kamzalitë” dhe pse kishte dalur në stervitje me Bylis.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.