Raiffeisen Superliga/ Ferronikeli i pandalshëm, shkëlqen Zhdrella

0
SHPËRNDAJE

11260824_409498595908553_2785231042842731025_o
Pamje nga takimi Liria – Ferronikeli 2-3

Vazhdon seria pozitive e Ferronikelit që këtë radhë mposht Lirinë e Prizrenit me shumë vështirësi me rezultatin 2-3 në stadiumin “Përparim Thaqi” të Prizrenit. Liridon Fetahu dhe Florim Berbatoviçi ishin shënuesit për vendasit ndërsa për miqtë nga Drenasi shënoi Mevlan Zeka dhe Mentor Zhdrella, ky i fundit me një dygolësh të shkëlqyer.

“Ishte një ndeshje e barabartë dhe diferencën e bëri vetëm klasi i disa individëve të Ferronikelit,” – do të shprehej mes të tjerash trajneri i Lirisë, Behajdin Gjinali, duke e pasur fjalën kryesisht për Mentor Zhdrellën.

 

 

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.