Raiola fiton më shumë se Messi!

0
SHPËRNDAJE

Mino Raiola dhe Zlatan Ibrahimovic
Mino Raiola dhe Zlatan Ibrahimovic

Ka shtënë në dorë të tashmen por ka në kontratë edhe të ardhmen. Sapo coi vëllanë e vogël Lukaku, Jordanin te Lazio. Kush tjetër përvec Mino Raiolës? Ai është Messi i mena-xherëve të FIFA-s. Cështja e tij e momentit është Pogba, a do ta shesë te Manchester United?

Të mos flasim pastaj për Ibrahimovic apo rekorded e tij me transferimet e cekut Nedved te Lazio e Bergkamp te Inter. Sa fiton për vete Raiola? Shuma mbetet sekrete pasi vetë napoletani dëshiron të ruajë një profil jo fort pompoz por është e sigurtë një gjë: fiton shumë më tepër se vetë Lionel Messi!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.