Ramadan Ndreu një opsion i mirë për stolin e Lacit

0
SHPËRNDAJE

 

Laci-Tirana-2-0.-Cetkovic-ka-shenuar-610x400Pas dorëheqjes së teknikut Stavri Nica, pas barazimit me Tërbunin në Pukë 1-1 skuadra e Lacit ka mbetur pa trajner. Por duke parë se në stolin e tyre është një drejtor teknik si Ramadan Ndreu, me shumë mundësi mund marrë edhe drejtimin e skuadrës si trajner. Ndreu është një trajner që e njeh mjaftë mirë Kategorinë Superiore, gjithsesi është zgjjedhja e presidencës dhe stafit drejtues për të vendosur emrin e trajnerit të ri. Laci pavarësisht situatës jo të mirë që po kalon me rezultate, mbetet një skuadër shumë serioze e kampionatit tonë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.