Ramadani e ka me lojtarët e tij: “Mposhtëm veten”

0
SHPËRNDAJE

Zekerija Ramadani
Zekerija Ramadani

Zekerija Ramadani/ “Humbja ka vështirësitë e saj, por ne kishim planifikuar që të merrnim 4 pikë në ndeshjet ndaj Laçit dhe Vllaznisë. Ju sot e patë vetë që nuk na mposhti Vllaznia por mposhtëm veten tonë nga gabimet. Golat e pësuar erdhën si pasojë e dy gabimeve në mbrojtje, gabime të cilat ne i kemi punuar, por të ndodhë në minutën e dhjetë. Kjo vjen si pasojë se disa lojtarë e marrin ndeshjen thjeshtë për të kaluar 90 minuta dhe nuk janë të përqëndruar. Duhet bërë një analizë e thellë”, ishin fjalët e Ramadanit për SuperSport”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.