Ramadani i quan të gjitha finale për Flamurtarin

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Zekeria Ramadani, trajneri i Flamurtarit, ashtu sic ndodh gjithnjë 24 orë përpara sfidave, ka analizuar finalen e rradhës ndaj Lacit. Të paktën kështu i konsideron tekniku shqiptar nga Maqedonia ndeshjet e mbetura të kuqezinjëve. Në fakt mirë bënë, sepse në pozitat që është Flamurtari, 1 pikë më shumë se Bylisi që ndodhet në zonën e ftohtë, të gjitha ndeshjet janë tepër të rëndësisshme:

Zekerija Ramadani
Zekerija Ramadani

Ndaj Lacit luajë një ndeshje të vështirë. Udhëtojmë në këtë fushë për të të bërë më të mirën tonë dhe për të arritur një rezultat pozitiv. E vlerëosjm në maksimum kundërshtarin, ndërkohë që në grupin tonë ka optimizëm dhe besim përpara sfidës. Dihet se jemi të rrezikuar dhe për ne cdo takim është si një finale. E tillë është edhe përballja në Laç”, – shprehu mendimin e tij për mediat trajneri i kuqezinjëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.